O komorze

W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz zauważalne rezultaty, stawiamy na najwyższą jakość.


Najwyższa jakość

Mimo, iż na rynku dostępne są chińsko-koreańskie, o wiele tańsze odpowiedniki, nasza polityka nie przewiduje ustępstw co do jakości zabiegów i bezpieczeństwa pacjenta.

Certyfikat medyczny

Komora AHA Flex jest jedyną miękką komorą hiperbaryczną na świecie, która posiada certyfikat zgodny z MDD 93/42/EEC (Certyfikowane urządzenie zgodne z europejską dyrektywą medyczną) i osiąga ciśnienie do 2.0 bar (200 kPa lub 15 psi)!

Komfort

Mimo, że komora AHA Flex jest komorą jednoosobową, jej rozmiary pozwalają na korzystanie z niej przez dwóch pacjentów równocześnie (np. dziecka z rodzicem). Ponad to wyposażona jest w dwa koncentratory tlenu, dzięki czemu zapewnia wystarczającą ilość tlenu.

Złoty Medal XXIV Targów “Rehabilitacja” w Łodzi!

Z dumą pragniemy oznajmić, że system AHA Flex 20 (używany w naszej placówce) zdobył Złoty Medal XXIV Międzynarodowych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – “Rehabilitacja”. Panel sędziowski, składający się z ekspertów oraz lekarzy medycyny, jednogłośnie uznał ów produkt za innowacyjny, bezpieczny oraz niezwykle potrzebny w dziedzinie medycyny i rehabilitacji.